KIM JESTEŚMY?

Pracujemy w Biedronce i jesteśmy Świeżoznawcami.

Znamy wartość świeżości i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom warzywa i owoce najwyższej jakości. Uważność, dbałość o detal, podzielność uwagi i szybkość reakcji, to cechy które pomagają nam w codziennych obowiązkach.

Regularnie bierzymy udziała w szkoleniach, aby rozwijać kompetencje, a nasze motto, zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy brzmi “Więcej świeżości w codzienności”.

NASZE WARTOŚCI

Wiemy, że troska o świeżość wymaga pracy i zaangażowania.

Wartości, którymi kierujemy się w życiu prywatnym definiują sposób, w jaki podchodzimy do dbałości o najwyższą jakość warzyw i owoców w Biedronce.

Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do selekcji warzyw, co do przygotowywania obiadu dla naszych bliskich. Bo wiemy, że sprzedawane przez nas produkty trafiają do podobnych domów, co nasze.

Jak dbamy
o świeżość?

Kultura świeżości w Biedronce budowana jest Systematycznie od lat, a w sam proces zaangażowanych jest wiele osób, od rolników i dostawców, poprzez pracowników działu jakości, na sprzedawcach w samych sklepie kończąc. Poznaj nasze zasady, dzięki którym swieżość warzyw i owoców w Biedronce jest wyjątkowa

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nasza oferta

Sięgaj po więcej. Codziennie w Biedronce ponad 100 świeżych warzyw i owoców w niskich cenach.
Sprawdź naszą ofertę i korzystaj z wyjątkowych okazji.

Zobacz najświeższą ofertę

Przepisy tygodnia

Zupa krem z pomidorów i papryki

Sałatka caprese z pomidorów mozzarelli i młodego szpinaku

Warzywa różne z mięsem

Dorsz zapiekany na warzywach z ziołami i oliwą

NASZE TIPY

Świeżoznawcy radzą…

Zachowaj świeżość na dłużej. Pamiętaj o zasadach prawidłowego przechowywania warzyw i owoców w lodówce. Wkładaj je do dolnej szuflady, gdzie panuje optymalna temperatura. Chłód lubią takie warzywa, jak kapusta, marchew, pietruszka, koper, a także owoce jagodowe - truskawki, maliny, borówki, które najlepiej przechowywać z szypułkami w pojemnikach z dziurkami.

ZOBACZ WIĘCEJ

NASZE TIPY

Świeżoznawcy radzą…

Pamiętaj, że takie warzywa, jak pomidory, papryka, ogórki, cukinia, awokado, wolą dojrzewać w temperaturze pokojowej. Za wilgocią nie przepada także cebula, czosnek i ziemniaki. Idealnym miejscem dla cytrusów i egzotycznych owoców są kosze na blacie kuchennym.

NASZE TIPY

Świeżoznawcy radzą…

Ziemniaki najlepiej przechowywać w siatkach przepuszczających powietrze. Worek foliowy przyspieszy proces pleśnienia. Jeśli nie chcemy, aby ziemniaki kiełkowały, przechowujemy je z kilkoma jabłkami.

KĄCIK WIEDZY

Przyroda wie, co robi

NIEWYBARWIENIE oznacza różnicę w kolorze na powierzchni papryki.
Najczęściej jest to kolor zielony lub wpadający w zielony, niezależnie od koloru samego warzywa.

ZOBACZ WIĘCEJ

Biegli w potrawach i w dostawach

Świeżych pomysłów w kuchni mamy na pęczki, a w Biedronce dbamy o świeżość warzyw i owoców. Wiemy, jak wiele zależy od naszej pracy, dlatego jesteśmy pewni wyjątkowej świeżości naszych produktów. Każdego dnia przygotowujemy zamówienia i przeprowadzamy skrupulatne kontrole. Tacy właśnie jesteśmy – biegli w potrawach i dostawach.

Wojciech
Biedronka Sosnowiec

Niezawodni na boisku i stoisku

W Biedronce skrupulatnie podchodzimy do naszych obowiązków związanych ze świeżymi owocami i warzywami. Rozumiemy wartość świeżości, przestrzegamy związanych z nią zasad i chętnie dzielimy się wiedzą. Tacy właśnie jesteśmy – niezawodni na boisku i stoisku.

Anna
Biedronka Biłgoraj

Otwarci na zmiany i odmiany

Cenimy sobie powiew świeżości w codzienności i lubimy próbować nowych smaków. Dokładamy starań, by owoce i warzywa dostępne w Biedronce zachwycały wyjątkową świeżością. Wiemy, jak wiele troski wymagają, dlatego każdego dnia dbamy o nasze polskie, regionalne produkty oraz egzotyczne odmiany owoców i warzyw. Tacy właśnie jesteśmy – otwarci na zmiany i odmiany.

Monika
Biedronka Warszawa

Dobrzy w lekcjach i selekcjach

Niestraszne są nam trudne przypadki, nowe gatunki i egzotyczne odmiany. Wciąż poszerzamy wiedzę, ponieważ mamy świadomość, jak ważna jest świeżość produktów w Biedronce. Zwracamy uwagę na szczegóły, które tak często mają wpływ na jakość owoców i warzyw. Tacy właśnie jesteśmy – dobrzy w lekcjach i selekcjach.

Karolina
Biedronka Częstochowa

Biedronka - Codziennie niskie ceny