Twój sklep

Wybierz swój sklep
i sprawdź aktualną ofertę

Twoje ostatnie lokalizacje:

  Chleby

  Chleb w stylu włoskim,
  500 g

  Chleb w stylu włoskim

  Chleb graham,
  400 g

  Chleb graham

  Chleb multiziarno,
  335 g

  Chleb multiziarno
  Chleb w stylu włoskim

  Chleb w stylu włoskim, 500 g

  Chleb w stylu włoskim charakteryzujący się wilgotnym i aromatycznym miękiszem o dużej porowatości zwieńczony chrupiącą, a zarazem delikatną skórką.

  To efekt długiej fermentacji z niewielkim dodatkiem drożdży piekarskich i dodatek zakwasu pszennego oraz wypiek na kamiennym podłożu. Inspiracją do jego stworzenia było tradycyjne pieczywo włoskie.

  zamknij
  zamknij
  Chleb graham

  Chleb graham, 400 g

  Doskonała propozycja pieczywa wpisującego się w trend zdrowego, zrównoważonego odżywiania. Idealny, jako baza do stworzenia smacznych i pożywnych kanapek.

  zamknij
  zamknij
  Chleb multiziarno

  Chleb multiziarno, 335 g

  Chleb MULTIziarno, to produkt odpowiadający na potrzeby Klientów szukających nowych doznań pośród pieczywa z dodatkiem ziaren.

  Produkt wytwarzany na bazie naturalnego zakwasu żytniego z dodatkiem mąki z pełnego przemiału oraz ponad 13%-owym udziałem ziaren, w tym słonecznika, siemienia lnianego i sezamu. Długotrwała fermentacja ciasta oraz wypiek na kamiennym podłożu podkreślają smak i aromat chleba oraz wydłużają jego świeżość.

  zamknij
  zamknij

  Chleb pasterki ręcznie zwijany,
  500 g

  Chleb pasterki ręcznie zwijany

  Chleb śniadaniowy,
  500 g

  Chleb śniadaniowy

  Chleb Nowodworski z maślanką i makiem,
  450 g

  Chleb Nowodworski z maślanką i makiem
  Chleb pasterki ręcznie zwijany

  Chleb pasterki ręcznie zwijany, 500 g

  Wyjątkowa struktura miękiszu i unikalne walory smakowe dzięki dodatkowi twarogu podkreślają wyjątkowy smak wyrobu gotowego.
  Niepowtarzalny, rustykalny, rzemieślniczy wygląd dzięki ręcznej obróbce kęsów ciasta.
  Wypiekany na płytach ze skamieniałej lawy wulkanicznej z okolic Neapolu w piecu opalanym drewnem.
  Efektem tego jest chleb o większej objętość, chrupiącej skórce oraz wilgotnym, mięsistym miękiszu.

  zamknij
  zamknij
  Chleb śniadaniowy

  Chleb śniadaniowy, 500 g

  Chleb pszenno-żytni wypieczony z dodatkiem naturalnego zakwasu żytniego na bazie prostej receptury o czystej etykiecie. Rumiany, pachnący i smaczny, idealny do każdego posiłku.

  zamknij
  zamknij
  Chleb Nowodworski z maślanką i makiem

  Chleb Nowodworski z maślanką i makiem, 450 g

  Powróć do wspomnienia smaku chleba z dzieciństwa. Chleb Nowodworski z maślanką swój wyjątkowy smak i aromat zawdzięcza dodatkowi maślanki, która przedłuża świeżość, nadając jednocześnie miękiszowi odpowiedniej wilgotności i delikatności. Zakwas żytni leży u podstaw niepowtarzalnego smaku. Sam proces prowadzenia ciasta trwa 4h. Taki zabieg powoduje, że miękisz jest bardzo wilgotny i widać jego naturalną strukturę z nierównomierną porowatością identycznie, jak przy ręcznym formowaniu. Produkt wypiekany jest w piecu z kamienną płytą, co pozwala wytworzyć produkt porównywalny z chlebami pieczonymi w tradycyjnych piekarniach. Ogromną zaletą takiego wypieku jest możliwość zatrzymania wilgoci w pieczonym produkcie.

  zamknij
  zamknij

  Chleb fitness,
  410 g

  Chleb fitness

  Chleb rodzinny,
  410 g

  Chleb rodzinny

  Chleb całe ziarno,
  300 g

  Chleb całe ziarno
  Chleb fitness

  Chleb fitness, 410 g

  Produkt idealnie wpisujący się w dietę osób aktywnych fizycznie i dbających o zdrowy sposób odżywiania. Chleb FITNESS, to produkt o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego, stanowi źródło białka przyczyniającego się do wzrostu masy mięśniowej i pomagającego w jej utrzymaniu. Wytwarzany na bazie zakwasu żytniego swój wyjątkowy aromat zawdzięcza wieloetapowej fermentacji. Zawiera nasiona słonecznika, ziarna soi oraz siemienia lnianego.

  Instytut Matki i Dziecka Instytut Żywności i Żywienia Cynk Selen
  zamknij
  zamknij
  Chleb rodzinny

  Chleb rodzinny, 410 g

  Chleb w stylu rustykalnym, o rzemieślniczym wyglądzie. Zawiera zakwas, którego źródłem są kultury bakterii powstałe z polskich certyfikowanych jabłek z Grójca. Zakwas ten fermentuje przez 48 godzin, co wpływa na autentyczny smak i najwyższą jakość produktu. Prosty skład (mąka, woda, sól, drożdże). Wypiekany na kamiennych płytach, dzięki czemu ma cienką i chrupiącą skórkę. 4x BEZ - bez konserwantów, emulgatorów, stabilizatorów, aromatów.

  zamknij
  zamknij
  Chleb Całe Ziarno

  Chleb całe ziarno, 300 g

  Idealny chleb żytnio-pszenny dla wszystkich fanów pieczywa bogatego w wartościowe dodatki, takie jak ziarna słonecznika czy siemię lniane. Produkt powstaje na bazie mąki żytniej z dodatkiem zakwasu żytniego, co nadaje mu charakterystyczny pełny smak oraz wpływa na wilgotność miękiszu. Zaskakująco dobrze komponuje się z twarożkami, pastami i humusami. Zawartość ziaren słonecznika: 20%. Produkt zawiera siemię lniane (9%). Mieszanka ziaren przed dodaniem do ciasta jest moczona w wodzie, dzięki czemu ziarna są odpowiednio miękkie i nie pobierają z pieczywa wilgoci, co pozytywnie wpływa na strukturę chleba. Dodatek zakwasu żytniego przedłuża świeżość pieczywa, wzbogaca jego aromat i decyduje o charakterystycznym pełnym smaku, a także sprawia, że miękisz chleba jest wilgotny.

  zamknij
  zamknij

  Chleb słonecznikowy,
  480 g

  Chleb słonecznikowy

  Chleb słowiański,
  380 g

  Chleb słowiański

  Chleb z koszyczka,
  450 g

  Chleb z koszyczka
  Chleb słonecznikowy

  Chleb słonecznikowy, 480 g

  To żytnio-pszenny chleb wypiekany na żytnim zakwasie, dzięki czemu długo utrzymuje wilgotność i świeżość. Smak pieczywa dodatkowo wzbogacają ziarna słonecznika. Wydłużona świeżość chleba wynika z zawartości mąki żytniej oraz dodatku zakwasu żytniego wytwarzanego z mąki pełnoziarnistej razowej. Dodatkowo wydłużony proces dojrzewania zakwasu wpływa na wyrazisty i bogaty smak pieczywa.

  zamknij
  zamknij
  Chleb słowiański

  Chleb słowiański, 380 g

  To klasyczny pszenno-żytni bochenek wypiekany z dodatkiem zakwasów żytniego i pszennego. Ta idealnie wyważona mieszanka nadaje produktowi unikalny i wyrazisty smak. Zakwas żytni wchodzący w skład chleba słowiańskiego powstaje wieloetapowo, w ściśle kontrolowanych warunkach. Wzbogaca on aromat pieczywa, utrzymuje wilgoć miękiszu i w sposób naturalny przedłuża jego świeżość. Wypiek w piecu o kamiennym podłożu ma bezpośredni wpływ na smak i wygląd bochenka, równe podpieczenie oraz chrupkość skórki, a także przedłużoną świeżość pieczywa. Co więcej, chleb słowiański ma delikatny miękisz i chrupiącą skórkę. Idealnie pasuje do naszych codziennych posiłków.

  zamknij
  zamknij
  Chleb z koszyczka

  Chleb z koszyczka, 450 g

  Chleb pszenno-żytni wyrasta w ręcznie wyplatanym wiklinowym koszyczku, czemu zawdzięcza swój oryginalny wygląd. Jego sprężyste, mięsiste i wilgotne wnętrze o równomiernej porowatości pokrywa gruba chrupiąca skórka o barwie złocistobrązowej. Smak z dzieciństwa skryty w każdym bochenku.

  zamknij
  zamknij

  Chleb żytni 100% bez dodatku drożdży,
  450 g

  Chleb żytni 100% bez dodatku drożdży
  Chleb żytni 100% bez dodatku drożdży

  Chleb żytni 100% bez dodatku drożdży, 450 g

  Chleb na naturalnym zakwasie, bez dodatku mąki pszennej. Miękisz chleba jest sprężysty, o równomiernej porowatości. Powierzchnia chleba posypana jest mąką żytnią.

  - chleb żytni, posypany mąką żytnią.
  - ma przyjemny, kwaśny posmak charakterystyczny dla chlebów żytnich.
  - bez dodatku drożdży.
  - produkowany na naturalnym zakwasie żytnim
  - clean label!
  - tylko 3 składniki – mąka żytnia, woda, sól!

  zamknij
  zamknij